Domy Tymczasowe

Każdego dnia na naszej drodze los stawia zwierzaki w potrzebie… Niektóre z nich są kotami dzikimi, wymagają np. leczenia, po którym wracają do swojego miejsca bytowania.

Jednak duża część kotów, które stają na naszej drodze to koty, które ktoś porzucił, które miały kiedyś swój dom i zostały go pozbawione w nieludzki sposób… Ludzie zapominają tylko o „drobnym” szczególe… Takie koty nie poradzą sobie same na ulicy!

Na ulicy nie poradzą też sobie maluszki, które np. straciły swoją mamę.

Koty, które wykazują choćby najmniejszy stopień socjalizacji są przez nas zabezpieczane, trafiają do Domów Tymczasowych, w których z zaniedbanych, brudnych, często bardzo chorych stworzonek , stają się prawdziwymi kocimi pięknościami i pokonując pierwotny strach przed człowiekiem stają się wspaniałymi futrzastymi przyjaciółmi!

Wielu zwierzętom, które się do tego nadawały, znaleźliśmy nowe, wspaniałe domki i dzięki temu już nigdy nie wróciły na ulicę. To bardzo cieszy! Niesamowicie jest móc obserwować, jak rozkwitają…. Niesamowity jest również widok naszych podopiecznych, którzy tuleni są przez nowych Opiekunów, są w swoich prawdziwych domkach – takich już na zawsze!

Jeśli szukasz swojego kociego przyjaciela zapraszamy tutaj: http://ztz.org.pl/do-adopcji/

A tu znajdują się kociaki, które już znalazły swoje domki : http://ztz.org.pl/juz-w-nowych-domkach/

Jeśli zaś nie możesz zabrać zwierzaka ze sobą do domku, zapraszamy do ADOPCJI WIRTUALNEJ. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: http://ztz.org.pl/adopcje-wirtualne/