Interwencje, Rozmowy, Ugody

Przez cały rok zajmujemy się na bieżąco interwencjami, pomocą społeczeństwu oraz negocjacjami pomiędzy administracjami i lokatorami w sporach dotyczących zwierząt wolno żyjących.

W związku z nowelizacją ustawy Stowarzyszeniu przybyło więcej pracy interwencyjnej.. Niestety wciąż wiele Spółdzielni Mieszkaniowych, a tym samym mieszkańców naszego miasta, nie jest otwarta na pomoc kotom wolno żyjącym. Zapominają o tym, że JEST TO ICH OBOWIĄZEK!
Miasto nie zawsze skutecznie egzekwuje ten obowiązek.
Wtedy wkraczamy my.

Staramy się na drodze spokojnej rozmowy , trafnych argumentów i „daru przekonywania” rozwiązać zaistniały problem.
Konflikty, jakie wynikają między ludźmi w ciągu całego życia, najskuteczniej rozwiązują otwartość, szczere rozmowy, życzliwość i zrozumienie. Uważamy, że każdy problem można rozwiązać na drodze negocjacji i drobnych kompromisów. Ludziom powtarzamy: „Unikajmy stresów, dbajmy o zdrowie i komfort życia, które i tak jest dostatecznie trudne. Mimo tego, że część ludzi jest niereformowalna, spróbujmy zacząć od siebie i to już dziś!”
Staramy się namawiać do wdrożenia tych słów w życie. Udaje nam się to z mniejszą bądź większą skutecznością, ale uważamy, że nie da się żyć inaczej.

Nasza działalność jest możliwa tylko dzięki łańcuszkowi ludzi dobrej woli i wielkiego serca. Wspólne działanie sprawi, że życie w naszej społeczności stanie się choć odrobinę lżejsze…

DLATEGO JEŚLI WIDZISZ COKOLWIEK NIEPOKOJĄCEGO CO DOTYCZY KRZYWDY WYRZĄDZANEJ ZWIERZĘTOM – REAGUJ!

Nasze numery telefonów :
668-251-139 – Ania
664-721-763 – Kasia
603-458-328 – Lucyna